COLLEGE FOOTBALL
11 a.m.
ESPN — Arkansas at LSU

TV Sports Schedule

Saturday, Nov. 11
AUTO RACING
10:30 a.m.
NBCSN — NASCAR, Monster Energy Cup Series, Can-Am 500, practice, at Avondale, Ariz.

11:30 a.m.
NBCSN — NASCAR, Xfinity Series, Ticket Galaxy 200, qualifying, at Avondale, Ariz.

1 p.m.
NBCSN — NASCAR, Monster Energy Cup Series, Can-Am 500, final practice, at Avondale, Ariz.

2:30 p.m.
NBC — NASCAR, Xfinity Series, Ticket Galaxy 200, at Avondale, Ariz.

8:30 p.m.
NBCSN — Formula One, Grand Prix of Brazil, qualifying, at Sao Paulo (same-day tape)

BOXING
9 p.m.
HBO — Daniel Jacobs vs. Luis Arias, middleweights; Jarrell Miller vs. Mariusz Wach, heavyweights; Cletus Seldin vs. Roberto Ortiz, junior welterweights, at Uniondale, N.Y.

9:30 p.m.
ESPN — Artur Beterbiev vs. Enrico Koelling, for the vacant IBF light heavyweight title; Jose Ramirez vs. Mike Reed, for Ramirez's WBC Continental Americas super lightweight title, at Fresno, Calif.

COLLEGE BASKETBALL
3 p.m.
FS1 — Notre Dame at DePaul

COLLEGE FOOTBALL
11 a.m.
ABC — Teams TBA
BTN — Rutgers at Penn St.
CBS — Florida at South Carolina
CBSSN — Duke at Army
ESPN — Arkansas at LSU
ESPN2 — Teams TBA
ESPNU — UConn at UCF
FOX — Michigan St. at Ohio St.
FS1 — Nebraska at Minnesota
FSN — Baylor vs. Texas Tech
SEC — Louisiana-Lafayette at Ole Miss

2:30 p.m.
ABC or ESPN — Iowa at Wisconsin
ABC or ESPN — West Virginia at Kansas St.
BTN — Michigan at Maryland
CBS — Alabama at Mississippi St. OR Georgia at Auburn
CBSSN — SMU at Navy
ESPN2 — Teams TBA
ESPNU — Teams TBA
SEC — Teams TBA

3 p.m.
FOX — Southern Cal at Colorado
SEC — Kentucky at Vanderbilt

6 p.m.
CBSSN — Tulane at East Carolina
ESPN — Alabama at Mississippi St. OR Georgia at Auburn
ESPN2 — Purdue at Northwestern
ESPNU — New Mexico at Texas A&M

6:30 p.m.
SEC — Tennessee at Missouri

7 p.m.
ABC — Teams TBA
FOX — Teams TBA

9:15 p.m.
ESPN2 — Oregon St. at Arizona
ESPNU — Wyoming at Air Force

9:30 p.m.
CBSSN — Boise St. at Colorado St.

COLLEGE HOCKEY
6 p.m.
NBCSN — Penn St. at Notre Dame

DRAG RACING
5 p.m.
FS1 — NHRA, Auto Club Finals, qualifying, at Pomona, Calif.

FIGURE SKATING
12:30 p.m.
NBC — ISU, Grand Prix Series, NHK Trophy, at Osaka, Japan (taped)

GOLF
Noon
GOLF — PGA Tour, OHL Classic at Mayakoba, third round, at Playa del Carmen, Mexico

3 p.m.
GOLF — Champions PGA Tour, Charles Schwab Cup Championship, second round, at Phoenix

2 a.m. (Sunday)
GOLF — European PGA Tour, Nedbank Golf Challenge, final round, at Sun City, South Africa

MIXED MARTIAL ARTS
7 p.m.
FS1 — UFC Fight Night, prelims, at Norfolk, Va.

9 p.m.
FS1 — UFC Fight Night, Dustin Poirier vs. Anthony Pettis, at Norfolk, Va.

NBA BASKETBALL
7:30 p.m.
NBA — Chicago at San Antonio

RUGBY
11 a.m.
FS2 — 2017 Rugby World Cup, pool play, Papua New Guinea vs. United States, at Port Moresby, Papau New Guinea

SKIING
6 a.m.
NBCSN — FIS World Cup, Alpine Skiing, Ladies Slalom, second run, at Levi, Finland

SOCCER
1:30 p.m.
FS2 — FIFA, World Cup 2018 qualifying, Denmark vs. Ireland, at Copenhagen, Denmark